Suomen Maine Coon -kissat ry

Hallitus ja toimihenkilöt

Hallitus

Maria Eklin-Dahlman

Puheenjohtaja
Kissaliiton yhteyshenkilö, KTO-vastaava

040 5018516
pj@mainecoon.fi

Hallitus

Riikka Sohlman

Sihteeri,
terveystyöryhmän jäsen

-
sihteeri@mainecoon.fi

Hallitus

Sanna Perälä

Varapuheenjohtaja,
terveysvastaava, arkisto,
terveystyöryhmän jäsen

040 8358386
vpj@mainecoon.fi, terveys@mainecoon.fi

Hallitus

Essi Anttila

Jäsenrekisterin- ja rahastonhoitaja
044 3648190
jasenrekisteri@mainecoon.fi

Hallitus

Päivi Laukkanen

Pokaalivastaava
040 7211020
pokaalit@mainecoon.fi

Hallitus

Heidi Arvonen

Webmaster, lehden toimitussihteeri ja taitto
050 4122754
webmaster@mainecoon.fi

Hallitus

Antero Kirves

Projektitehtävät
040 7276449
antero.kirves@mainecoon.fi

Hallitus

Marianne Hetekivi

Tuotemyynti- ja myyntipöytävastaava
040 9649 922
tuotemyynti@mainecoon.fi

Hallitus

Pia Peltola

Mentorointi (näyttely-, kasvatus- ja pentuneuvonta) ,
terveystyöryhmän jäsen

050 3307 817 (puhelut arkisin klo 15 jälkeen ja viikonloppuisin)
mentorointi@mainecoon.fi

Hallitus

Emilia Jalo

Markkinointi ja mainokset (graafinen suunnittelu)
-
markkinointi@mainecoon.fi

Hallituksen ulkopuolelta

Kirsi Kristola

Toiminnantarkastaja,
terveystyöryhmän jäsen

-
-

Hallituksen ulkopuolelta

Annukka Suotula

Kirjanpitäjä
-
-

Hallituksen ulkopuolelta

Milla Puikkonen

Lehden päätoimittaja
-
mainecoon.lehti@gmail.com

Hallituksen ulkopuolelta

Mira Tauriainen

Terveystyöryhmän jäsen
-
-

Yhdistys